Biz Kimiz?

Anasayfa Neauvia Dünyası Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ?

NEAUVIA DÜNYASI

2012'de bilime dayalı bir estetik şirketi olarak kurulan Neauvia; İtalya, İsviçre, Almanya ve Polonya'da üretim tesisleriyle başarılı, hızla büyüyen çok uluslu bir firma haline gelmiştir.

Neauvia'nın misyonu; yeniliklerle sağlık, mutluluk ve güzelliği desteklemektir.


Biz Kimiz?

Kalite
ve Güvenlik

Yaptığımız her işte, en önce gelen "Kalite" ve "Güvenlilik" kavramlarını, dünyadaki en yüksek kaliteli hammaddeleri ve en ileri üretim teknolojilerini kullanarak sağlıyoruz.

Neauvia'da tüm ürün geliştirme ve üretim sürecleri, sıkı standartlarımızın karşılandığından emin olmak için düzenli kontrol edilir.

Biz Kimiz?

Anti-aging'in
her alanında uzmanız.

Profesyonel ürün grubumuzda dermal dolgular, biyo-canlandırıcılar, doku yenileme sistemleri, iyileştirici serumlar ve estetik ve cerrahi alanında türünün tek örneği teknolojik cihazlar bulunuyor.

Estetiğe bakışımız bütünseldir. Ürünlerimizi, vücutla sinerjik ve organik şekilde etki edecek ve her bir terapinin etkilerinin daha uzun süreli olmasını sağlamak üzere birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Neauvia’nın dolgular, profesyonel cilt bakım ürünleri ve yenilikçi enerji teknolojilerini kullandığı kombine tedavi çözümleri; uygulama yapan hekimlerin optimal tedavi sonuçları ve benzersiz hasta memnuniyeti elde etmelerini mümkün kılar.

Biz Kimiz?

PARLAK
BAŞARI

Elde ettiğimiz en parlak başarı; ürünlerimize yüksek güvenlilik düzeyi ve tolerabilite profili sağlayan, sınıfının ilk örneği teknoloji ile geliştirilmiş polietilen glikol (PEG) çapraz bağlı dolgu ürünleridir.

Ürün gamımızdaki her bir dolgu, en ince estetik gereksinimlerin kesin tedavisi için spesifik reoloji sağlayacak şekilde titizlikle geliştirilmiştir.

Dolgu ürün gamımızın temelini yeni kimyasal geometrimiz ve polimer teknolojimiz teşkil etmektedir. Bunlar dolgularımızın çeşitli anatomik düzlemlerle kusursuz şekilde bütünleşmesini sağlamaktadır.

Biz Kimiz?

Teknolojiler

Neauvia estetik ve cerrahi alanlarında kullanılan elektronik bazlı çeşitli ürünler de sağlamaktadır.

Teknolojilerimiz elektrocerrahi, radyofrekans tedavisi, termal lifting, deri fotobiyostimülasyonu ve kozmetoloji gibi ilgili alanlarda düzgün, modern tasarımlı ve gelişmiş elektro-medikal mühendislikle karakterizedir.

Dünya standartlarındaki ürün portföyümüz sayesinde, Neauvia olarak tüm dünyadaki en talepkâr hekim ve hastaların gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz.

Biz Kimiz?

Vizyon & Misyon

Amacımız estetik tıp ve ayrıca hem fiziksel, hem de psikolojik sağlık ve mutluluk alanlarında
yenilikçi, güvenli ve yüksek kaliteli ürünleri içeren bir ortam yaratmaktır.

Bilim, toplum, ekibimiz ve firmamız için değer yaratmaktır.